Filtreleme
Önerilen Ürünler
FİYAT

Hepco Becker

Hepco Becker Türkiye Resmi Distribitörü Anes Motor Türkiye’nin Motosiklet ekipman konusunda en çok tercih edilen Alman markası, 

40 yılı aşkın süredir tüm dünyadaki bisikletçiler ürünlerimize güvenir. Tek kişilik bir iş olarak başlayan şey, arkasında motive olmuş bir ekibin bulunduğu dinamik orta ölçekli bir şirket haline geldi. Hangi ülkede seyahat ederseniz edin: Hepco & Becker markası tüm dünyada uzun ömürlü kaliteli ürünler için dürüst bir vaat olarak kabul edilmektedir. Ama bizim geliştirme ve üretim söz konusu olduğunda, "Made in Germany" yazısından sorumluyuz. Yıllar geçtikçe, 1000'den fazla motosiklet modeli için bileşenler ve taşıyıcı sistemler geliştirilmiştir. Eski ve yeni zaman  bile hala küçük seriler halinde üretilmektedir. Özel müşteri talepleri özel olarak ele alınabilir. Bölgesel işleri, çevre dostu bir üretimi ve saygılı bir arada yaşamayı güvence altına almak bizim için önemlidir.

Sürdürülebilirlik sadece bir dudak hizmeti değil, aynı zamanda aksesuarlarımızın uzun ömürlülüğünün gerçek vaadidir. Ürünlerimizi tanınmış çevre standartlarına ve kaynakların ve malzemelerin sorumlu kullanımına uygun olarak üretiyoruz. Ürünlerimizin sürdürülebilirliği ve dayanıklılığı, nitelikli ve hızlı, çok övülen onarım servisimizle vurgulanmaktadır. Derinin gelişim süreci ve kontrolü de bizim için önemli faktörlerdir. Her şeyden önce, Avrupa çevre standartlarına uygun, türe uygun hayvancılık ve deri tabaklama. Birçok küçük adımda bile ilerleme kaydedebilirsiniz. Örneğin, Brezilya'daki bir iklim koruma projesine katılarak Alman katalog üretimimizin - hammaddeden üretimden teslimata kadar - tüm CO2 emisyonlarını dengeledik. Emisyon tasarrufu yaklaşık. 182.000 kilometre. Dünyada 4,5 kat dolaşıma güvenle başlanabilir.

FELSEFESİ

Şirketteki çalışmalarımız için olduğu kadar eski ortaklarımızla da önemli bir temel değerimizdir. Günlük çalışma, değerlerimizin net algılanmasıyla yapılır. Düşüncemizi ve şirketimizin içinde ve dışında hareket etmemizi belirlerler: İş dünyası hayatımızın tüm bölümlerinde insan ve doğaya karşı sorumluluğa yetişebilmemiz için açık bir işaret koymak istedik. 

Hepco Becker Suzukı V-Strom Dl650 Karter Koruma   2017>
4.382
Hepco Becker Suzuki V-Strom Dl650 Arka Çanta Dem. 2012/16
2.612
Hepco Becker Bmw R1150 Gs Yan Çanta Demiri 2000/04
4.557
Hepco Becker Plastik Yedek Parça
526
Sis Farı Led Sirius Korumalı Ns-2434
5.591
Hepco Becker Suzukı V-Strom Dl1000 Karter Koruma  2014>
4.382
Hepco Becker Honda Cbf600 Motor Koruma Demiri  2008>
3.330
Hepco Becker Honda Vfr800X Yan Çanta Demiri  2015/18
5.083


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.