Filtreleme
Önerilen Ürünler
FİYAT

Macna

Başlıca ürün aramaları macna motosiklet montu, mont, eldiven, beryl, deri mont, motor montu, macna darko, macna refuge

HOLLANDA TASARIMI

Hollanda'yı düşündüğünüzde aklınıza ne geliyor? Yarışmayı seviyorsanız, aklınıza Assen gelebilir. Efsanevi! Fakat bunun dışında? Yel değirmenleri? Heineken? Peynir, kanallar, laleler… ot?
Hollandalı Tasarım ne olacak?

Yenilikçi, minimalist, deneysel ve zaman zaman ilginç. Hollanda tasarım estetiğini tanımlamak için kullanılan bazı terimler. Aynı zamanda tasarım temellerimiz için de aynı şeyi söyleyebilirsiniz. Karışıma işlevsellik, kullanılabilirlik ve güvenlik ekleyin ve felsefemizin tarifi sizde.

Ar-Ge departmanında, tasarım ekibimiz iyi yağlanmış bir makine gibi çalışarak sürüşünüzü iyileştirmenin yeni yollarını yaratarak modayı teknolojiyle harmanlıyor. Söylentilere göre tasarımcılarımızın ofis koltukları bile yok - sözde işlerini bisikletlerinin koltuğundan yapıyorlar.

Bu gerçeklerden bile uzak değil: tasarım sürecinde birkaç kez bilgisayarlar kapatılır ve bazı gerçek dünya testleri için motorlar çalıştırılır. Yeni içgörülere ve iyileştirmelere yol açar, ancak kuşkusuz iyi bir sürüşü de seviyoruz.
Her şey nasıl başladı

Yaklaşık 30 yıl önce, eldivenlerle deneyler yapıyorduk ve onları su geçirmez hale getirmek için yeni (ve daha uygun maliyetli) bir üretim yöntemi bulduk. Bu eldivenler başarılıydı. Bir şeyin peşindeydik! Kısa süre sonra ilk ceketimizi çıkardık. Bugün bildiğiniz Macna ceketlerine hiç benzemiyordu, ancak o zaman bile sağlam bir fiyat / kalite oranına sahipti. Bu yaklaşımdan asla uzaklaşmadık.

O zamandan beri, yeniliklerden adil payımızı aldık: Sandviç Sistemi, Görüş yeleği, Yaz Konforu Sistemi, İkiz Kabuk ve Gece Gözü, sadece birkaç isim. Markamız küresel olarak büyüdükçe, büyümeye de devam edeceğiz!
Macna Eldiven Ozone
992 TL
992 TL
Macna Göğüs Koruma
1,002 TL
1,002 TL
Macna Eldiven Ozone
992 TL
992 TL
Macna Yelek Vısıon 4 All Element
491 TL
491 TL
Macna Yelek Vısıon 4 All Element
491 TL
491 TL
Macna Mont Refuge
1,502 TL
1,502 TL
Macna Yelek Cooling West Dry Evo
1,493 TL
1,493 TL
Macna Tekstil Şampuan
130 TL
130 TL
yeni
Macna Mont Eighty One
1,994 TL
1,994 TL
Macna Pantolon Fulcrum Pro
2,495 TL
2,495 TL
yeni
Macna Mont Hoodini
1,754 TL
1,754 TL
Macna Protector Sırtlık
1,293 TL
1,293 TL


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.