Filtreleme
Önerilen Ürünler
FİYAT

 

Shark Kask

 

Shark Kask Türkiye Resmi Distribitörü Anes Motor

 

Shark Kask ve aksesuarları modelleri ve fiyatları 9. taksit fırsatıyla burada.  Shark Resmi Türkiye Distribütörü Anes Motor  garantisiyle Motosiklet kaskları, çene açılır, fullface, tam & yarım kask modelleri online satışta.


30 yıllık tecrübe ile desteklenen Fransız markası SHARK, dünyanın önde gelen kask üreticilerinden biridir. Eski profesyonel yarışçılar tarafından kurulan SHARK, yüksek performans ve güvenlik seviyelerini garanti eden ve güvenlik standartlarını aşan kasklar tasarlar. SHARK 'ın ahlakı her zaman teknik sınırları zorlamak ve yenilik yapmaktır, böylece her bisikletçi ve yarışçı tam bir güvenlik içinde sürüş keyfi ve özgürlüğünün tadını çıkarabilir.


Marsilya'daki merkezlerinden ve kendi fabrikalarından SHARK, her yıl yeni modeller üretiyor ve satıyor. SHARK kaskları dünya çapında 5.000'in üzerinde satış noktası ağı ile dağıtılmaktadır.


Motosiklet sürüşü (kask, deri ve kumaş ürünleri, bagaj, saraçlık, vb.) Ve diğer açık hava sporları (bisiklet / kayak kaskları) için Avrupada koruyucu kask  pazarında lider olan  2 grup , uluslararası alanda tanınmış 8 markadan oluşur: SHARK helmets, Nolan, X-Lite, Grex, Bering, Bagster, Segura ve Cairn.


Grup, birçok uluslararası pazarda (80'den fazla ülkede faaliyet gösteren) faaliyet göstermektedir ve büyüme stratejisini, performansı ve güvenliği artırmanın bir aracı olarak güçlü bir inovasyon kapasitesine dayandırmaktadır.Şu anda çok markalı bir varlığın sağlamlığından faydalanmakta ve yeni pazarları genişletmek ve fethetmek için her bir bileşen markasının gücü ve şöhretinden yararlanmaktadır.


Grubun çeşitli markaları tarafından pazarlanan “teknik açıdan sofistike” ürünlerin hepsi Avrupa'da tasarlanmış, detaylandırılmış ve geliştirilmiştir ve büyük çoğunluğu Avrupa'da bile üretilmektedir. Yarış, yol gezileri, motokros, şehir gezileri veya açık hava sporlarına katılan profesyonelleri ve amatörleri kapsayan çok geniş bir müşteri için tasarlanmıştır.Grubun genel merkezi Marsilya'da bulunurken, çeşitli markaları Paris, Lyon, Bergame ve Normandiya arasında bölünmüştür. Ayrıca üç yabancı fabrikayı (Portekiz, Tayland ve İtalya), dünyanın dört bir yanına dağılmış birkaç ülkede pazarlama ofislerini ve bir Asya tedarik ofisini işletmektedir.

Shark Street Drak Krull Mat Açık Kask
3,861
3,861
Shark Street Drak Trıbute Rm Açık Kask
4,016
4,016
Shark Street Drak Crower Mat Açık Kask
3,861
3,861
Shark Street Drak Crower Mat Açık Kask
3,861
3,861
Shark Street Drak Crower Açık Kask
3,861
3,861
Shark Street Drak Blank Mat Açık Kask
3,552
3,552
yeni
Shark CityCruiser Genom Mat Açık Kask
3,552
3,552
yeni
Shark CityCruiser Genom Mat Açık Kask
3,552
3,552
Shark Street Drak Neon Mat Açık Kask
4,309
4,309
Shark Rıdıll Blank Kapalı Kask
2,162
2,162
Shark Spartan Gt Ryser Mat Kapalı Kask
7,414
7,414
Shark Spartan 1.2  Kobrak Kapalı Kask
5,406
5,406


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.